АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК

Джипінг – поїздки на відкритих автомобілях складними гірськими дорогами з виїздом на вершини, хребти, через полонини, з яких відкриваються панорами дивовижної краси. До Ваших послуг шестимісні автомобілі «ГАЗ-69» в стилі ретро, які здолають  і річку, і круті віражі, і глибокі вибоїни.

Рафтинг – сплави проводяться у період з квітня по вересень включно, під керівництвом інструктора. Човни розроблені спеціально для туристичних сплавів, мають максимально безпечну конструкцію. До участі запрошуються гості від 12 років. Маршрут від с. Дземброня до с. Красник -продовженість  8-10 км,  тривалість сплаву до 1 год. Загальний час рафтинг-туру – 4-6 год. З собою  потрібно мати змінний одяг, шкарпетки, білизну, рушник.

Квадроцикли –  припадуть до душі любителям екстремального відпочинку. Завдяки їх маневреності можна їхати по бездоріжжю, через ліс, долаючи дрібні річки, круті підйоми і спуски. Стрибок адреналіну Ви отримаєте неодмінно.

Кінні прогулянки – це свист вітру у вухах, краса первозданної природи, єдність із слухняною і сильною твариною, гармонія в душі і відчуття нескінченної радості і безтурботності. Користь верхової їзди неоціненна: тренуються м’язи, координація рухів, покращується загальний тонус організму. Також взимку є можливість покататись на санях, влітку – на возі.

Велопрогулянки. Прокати розташовані в центрі Ворохти (там же можна порадитись щодо маршруту, отримати детальну карту вело маршрутів).  Під час самостійної поїздки Ворохтою Ви зможете побачити старовинну дерев’яну церкву (ХVІІ ст.), побудовану без єдиного цвяха, польський костел, сторічні польські будинки, а також унікальні пам’ятки Ворохти: австрійські залізничні мости віадуки  та трампліни, де тренуються наші спортсмени.

Зіп лайн – спуск зі схилу ділиться на 2 проміжки – довжиною 550 і 170 м, і ще донедавна вважався найдовшим у регіоні. Підвіска і провисання тросу розраховані на вагу відвідувача до 95 кг.

 

Фиксированный подвал