ЧАН на 4 особи

Купання в чані та гарячій діжці просто неба – один з видів SPA-послуг, який функціонує на території готелю «Оберіг» цілий рік.

Баня офуро – це дерев’яна діжка  або велика стальна ємність у формі казана. Чан наповнюють холодною водою, під ним розпалюють багаття. Заходити в чан рекомендується при температурі 39-40°С ,  потім вода поступово нагрівається до 45° С. У чан додається хвоя або мішечки з фіто зборами. Купання в чані слід чергувати із зануренням у холодну воду. Різка зміна температур позитивно діє на організм людини, тонізує та омолоджує шкіру. Зміна води відбувається після кожного замовлення.

Менший чан має об’єм 700 л і розрахований до 4-х відвідувачів. Поруч з чаном знаходиться дерев’яна діжка з холодною водою, а також горизонтальна діжка з дерева, яку можемо використовувати як переодягальню, або під замовлення нагріти до 100° і це буде повноцінною банькою для 4х осіб. Санвузол знаходиться за 10 метрів від чану.

Ціни та умови

Попереднє замовлення чану – не менше, ніж за 3 години. При великій кількості гостей (особливо у зимовий період та тривалі святкові вихідні) рекомендуємо бронювати чан не менше, ніж за добу, через високий попит на цю послугу.

У вартість входить:

  • діжка з холодною водою
  • простирадла, банна шапочка
  • карпатський чай на основі ароматних трав

Послуги за додаткову плату:

  • рушник банний – 20 грн
  • тапочки одноразові – 15 грн
  • шампунь одноразовий – 6 грн
  • масаж згідно прейскуранту
Вартість 2 год. (до 17.00) Вартість 2 год. (після 18.00)
Малий чан (до 4-х осіб) 500 грн 600 грн
Малий чан + банька-діжка 700 грн 800 грн

 

Медичний ефект:  завдяки досить високій температурі, до 45° С, через пори у шкірі проникають цілющі компоненти джерельної води та запарених трав, з організму виходять шлаки і токсини, шкіра стає гладкою і пружною. Таке гартування організму покращує роботу нервової, серцево-судинної систем, стимулює функції імунної та ендокринної систем, покращує діяльність опорно-рухового апарату, сприяє відновленню після травм та переломів.

Цілюща купіль повертає організму гармонійну рівновагу!

 

Фиксированный подвал