ЕКСКУРСІЇ

Автобусні екскурсії

Карпатські водоспади: Відвідування курорту «Буковель» (катання на канатно-крісельній дорозі, відвідання різноманітних екстремальних атракцій та влітку можливе купання в озері Молодості). Буковельський перевал, звідки в гарну погоду відкривається чудова панорама на Горгани та Чорногірський хребет. Одна з 15-ти оригінальних споруд України – Перевернута хата. Яблунецький перевал. Труфанецький водоспад (висота 36м). Мінеральне джерело природної газованої води в с. Кваси. Водоспад Гук Женецький (15 м).

Верховина: Кривопільський перевал. Концерт у гуцульському музеї музичних інструментів Кумлика. Хата-музей фільму «Тіні забутих предків». Музей «Карпатської магії». Майстер клас з сироваріння у гуцульській хаті-стаї. Тривалість з 10.00 до 18.00 год.

Манявський Скит: Хресто-Воздвиженський чоловічий православний монастир. Блаженний камінь. Манявський водоспад (відвідування водоспаду можливо лише за сприятливих погодних умов). Тривалість з 10.00 до 18.00 год.

Коломия: церква Благовіщення. Площа Ринок з Ратушею. Музей Писанка. Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського. Маєток Святого Миколая.

 

Походи в гори

Говерла – найвища гора в Українських Карпатах (2061 м). Є однією з вершин Чорногірського хребта. Доїзд до спортбази «Заросляк» – 20 км. в один бік. Загальна тривалість пішого маршруту 8 кілометрів. Складність маршруту: середня. Приблизний час проходження 5-6 годин.

Піп-Іван (2028 м). Ще називається «Білий слон», тому що взимку  колишня польська обсерваторія, яка знаходиться на вершині гори вкривається товстим шаром льоду і дійсно нагадує слона. Маршрут проходить через полонину, гору Вухатий Камінь, гору Смотрич, а зверху відкривається панорама безмежних гір Мармаросів і Чорногірського хребта. Складність маршруту: складний. Доїзд до с. Дземброня – 45 км. в один бік. Загальна протяжність пішого маршруту 20 км.

Озеро Несамовите – високогірне озеро Українських Карпат. Знаходиться на висоті 1750м. у льодовиковій впадині під горою Туркул. По маршруту можна бачити гору Пожижевська з метеостанцією, гору Шпиці, гори Данциж та Туркул. Складність маршруту: середня. Доїзд до спортбази «Заросляк» – 20 км. в один бік. Загальна тривалість пішого маршруту 15 км.

Хом’як – одна з вершин хребта Ґорґани. Має висоту 1542 метри.На вершині є постамент Пресвятої Богородиці. Середня та нижня частина схилів вкрита  лісом, ближче до вершини груди порослого мохом каміння. Складність маршруту: середня.  Доїзд до с. Поляниця – 20 км. в один бік. Загальна протяжність пішого маршруту 8 км.

 

Під час походів в гори варто взяти з собою: надійне спортивне взуття, комфортний одяг, верхній одяг, що захищатиме від вітру і дощу (куртка з капюшоном, тепла кофта), сонцезахисний крем, дощовик.

 

Фиксированный подвал